Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

 

 

 

Pellon Ponnen sarjakilpailut 8.8.2019, käsiajanotto

 

Tytöt 3v 40 m

  1. Eevi Ounaslehto         12.80
  2. Beada Kolehmainen 25.30

 

Tytöt 5v 40 m

  1. Iisa Pekkala                   9.50
  2. Bea Pekkala                  10.20

 

Pojat 5v 40m

  1. Edvin Lampela             9.20
  2. Eikka Närhi                    9.60
  3. Paavo Ounaslehto     10.20
  4. Urho Harila                    10.30
  5. Viljami Timonen         10.90
  6. Eelis Eero                       11.10
  7. Eeli Mickelson             12.70

 

Tytöt 7v 40m

  1. Ellen Eero                      7.50
  2. Hilda Mäki                     8.70
  3. Lotta Pihkakoski         8.70
  4. Iines Enbuska               9.30
  5. Vilma Pihkakoski        9.70
  6. Hilda Niemelä              11.10

 

Pojat 7v 40 m

  1. Albin Lampela              8.10
  2. Heimo Harila                8.30
  3. Akseli Enbuska            8.70
  4. Elias Enbuska               9.70

 

 

 

Tytöt 9v 60m

  1. Selma Mäki                   11.50
  2. Mella Paakki                 12.50
  3. Edit Harila                      12.90

 

Pojat 9v 60m

  1. Iisko Kolehmainen     12.40

 

Tytöt 11 v 60m

  1. Sanni Mäki                    9.70
  2. Alina Enbuska              11.00
  3. Kiela Paakki                  12.40

 

Pojat 11v 60m

  1. Jonne Kolehmainen  12.10

 

Tytöt 3v Pallonheitto

  1. Eevi Ounaslehto                              2.28
  2. Beada Kolehmainen                       1.25                    
  3. Saimi Pihkakoski                              0.62

 

Tytöt 5v Pallonheitto

  1.  Iisa Pekkala          6.50
  2. Bea Pekkala          5.74

 

Pojat 5v Pallonheitto

  1. Eikka Närhi                                         9.63
  2. Edvin Lampela                                  5.11
  3. Urho Harila                                         4.18
  4. Viljami Timonen                              3.80
  5. Eeli Mickelson                                  3.73
  6. Eelis Eero                                            3.06
  7. Paavo Ounaslehto                          2.87

Tytöt 7v Pallonheitto

  1. Hilda Mäki                     7.75
  2. Vilma Pihkakoski        6.96
  3. Ellen Eero                      5.48
  4. Hilda Niemelä              5.45
  5. Iines Enbuska               4.67
  6. Lotta Pihkakoski         4.06

 

Pojat 7v Pallonheitto

  1. Akseli Enbuska    15.05
  2. Albin Lampela      12.86
  3. Heimo Harila        10.89
  4. Elias Enbuska       7.62

    

Tytöt 9v Pallonheitto

  1. Selma Mäki           11.60
  2. Mella Paakki         7.79
  3. Edit Harila              6.75

 

Pojat 9v Pallonheitto

  1. Iisko Kolehmainen     13.55

 

 

Tytöt 11 v Kuula

  1. Sanni Mäki                    4.70
  2. Kiela Paakki                  4.48
  3. Alina Enbuska              4.13

 

Pojat 11v Kuula

  1. Jonne Kolehmainen  4.40